فرم درخواست اشتراک

نشریه بین المللی دانش تبلیغات

 

دانش تبلیغات نخستین نشریه تخصصی – بین المللی و علمی- کاربردی تبلیغات در ایران است که به صورت تمام رنگی و گلاسه و به زبان فارسی و انگلیسی در قطع رحلی و سایت اینترنتی به آدرس http://www.adscimag.com منتشر و در ایران و برخی کشورهای خارجی به عنوان نماینده صنعت تبلیغات کشور بین مدیران روابط عمومی و تبلیغات برندها و نیز مدیران شرکتهای تبلیغاتی، محافل دانشگاهی و سایر علاقمندان توزیع میگردد.

دانش تبلیغات حاوی آخرین اخبار رویدادها و تکنولوژی های نوین تبلیغات و مقالات و مطالب مرتبط مدیریت، بازاریابی، روابط عمومی، روان شناسی، جامعه شناسی، آمار و .. می‌باشد . تجزیه و تحلیل و نقد آثار تبلیغاتی منتشر شده در ایران و سایر کشورها و معرفی آگهی های برتر در هر رشته، آموزش تبلیغات و معرفی مراکز و سازمانهای بین المللی ذیربط از جمله مطالب دانش تبلیغات است. تکمیل و به روزآوری آخرین اطلاعات شرکتها و صنایع مرتبط تبلیغاتی و ارائه مشخصات کامل آنها در زمینه هایی چون تبلیغات، روابط عمومی و بازاریابی، تبلیغات محیطی، تبلیغات رادیو و تلویزیونی، انواع آژانس های تبلیغاتی و سایر رشته های مرتبط با تبلیغات از جمله چاپ افست، دیجیتال و لارج فورمت، هدایا و ابزارهای تبلیغاتی، دکوراسیون و مبلمان داخلی و نمایشگاهی، طراحان و خالقان آثار تبلیغاتی و نیز معرفی نیروی کار آماده در صنعت تبلیغات در نشریه ، و نیز سایت از دیگر فعالیتهای عمده دانش تبلیغات می باشد.

 

حق اشتراک 12 شماره 2/500/000 ریال

شامل بسته بندی و ارسال پستی 12 شماره نشریه و ثبت رایگان در بانک اطلاعات و بانک اطلاعات شرکتهاي تبلیغاتی

 

مزایای اشتراک نشريه دانش تبلیغات:

 

1-     ارسال ویژه نامه ها و سایر انتشارات ضمیمه دانش تبلیغات برای مشترک

2-     شرکت در نظرسنجی های مختلف نشریه درزمینه تبلیغات و مشارکت در کار گروهی همراه با جوایزی که دراین موارد اختصاص خواهد یافت.