عضویت در خبرنامه سایت

اشتراک گذاری مطالب سایت

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedin

آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

اتوبوس‌های تهران با تبلیغات فعلی به زندان متحرک تبدیل شده‌اند

عضو شورای شهر تهران نسبت به نصب برچسب‌های تبلیغاتی بر روی سطح شیشه اتوبوس‌ها انتقاد کرد و گفت: متأسفانه اتوبوس‌های شهر تهران به زندانهای کوچک و متحرک تبدیل شده اند.

به گزارش دانش تبلیغات، حجت نظری در جریان دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به انتصاب صورت گرفته از سوی شهردار تهران در مترو اظهار کرد: روز گذشته شاهد انتصاب فرنوش نوبخت به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو بودیم که وی از برادران اهل سنت بود که اقدام شهردار تهران قابل تقدیر است.

وی با اشاره به نصب برچسب‌های تبلیغاتی بر روی سطح شیشه اتوبوس‌ها، ادامه داد: این موضوع نه تنها در تهران بلکه در سایر کشورهای دنیا نیز انجام می‌شود اما موضوعی که باید به آن توجه شود استفاده از برچسب‌هایی با کیفیت نامناسب است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: متأسفانه به گونه‌ای از این برچسب‌ها استفاده شده که شهروندان نمی‌توانند از داخل اتوبوس ها بیرون را تماشا کنند و همین امر باعث شده اتوبوس‌ها به عنوان زندانهای کوچک متحرک تبدیل شوند.

وی از سازمان زیباسازی شهرداری تهران خواست تا به این موضوع ورود کنند.

نظری همچنین به موضوع کتابفروشی های سیار اشاره کرد و گفت: مصوبه‌ای در دوره سوم در این زمینه مبنی بر ساماندهی و حمایت از ناشران و کتاب‌فروشان به تصویب رسیده است که امیدواریم بتوانیم شرایط لازم را برای این کتاب فروشی‌ها و خرید و فروش آن در شهر تسهیل کنیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌شود ماده واحده‌ای به مصوبه اشاره شده در دوره سوم الحاق شود تا کتابفروشی‌های سیار نیز با لحاظ مقررات در سطح شهر مورد حمایت قرار بگیرند و شاهد افزایش سرانه کتاب در شهر تهران باشیم.

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید