عضویت در خبرنامه سایت

اشتراک گذاری مطالب سایت

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedin

آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

بیلبوردی که اسرائیلی ها را به شدت عصبانی کرد

بعد از بازداشت «عهد التمیمی» دختر نوجوان فلسطینی و انتقال او به زندان های رژیم اشغالگر قدس، تصاویر او در حالی که در حال مبارزه با نظامیان اسرائیلی است در بسیاری از شهرهای اروپایی منتشر شده که خشم اسرائیل را برانگیخته است.

به گزارش دانش تبلیغات ، بعد از بازداشت «عهد التمیمی» دختر نوجوان فلسطینی و انتقال او به زندان های رژیم اشغالگر قدس، تصاویر او در حالی که در حال مبارزه با نظامیان اسرائیلی است در بسیاری از شهرهای اروپایی منتشر شده که خشم اسرائیل را برانگیخته است.

بر اساس این خبر تصاویر عهد التمیمی در چند ایستگاه اتوبوس در لندن پایتخت بریتانیا منتشر شده است که اسرائیل او را به اتهام اقدام خشونت آمیز علیه دو سرباز اسرائیلی بازداشت کرده است.

پوسترهایی که با چهره عهد التمیمی در کشورهای اروپایی منتشر شده خواستار آزادی او شده است. اسرائیل هم اعلام کرد که گروه های حامی اسرائیل در اروپا و بریتانیا از مسئولان اروپایی خواسته اند تا تصاویر این مبارز فلسطینی را از خیابان ها جمع کنند.

دادگاه نظامی اسرائیل همچنان حکم بازداشت عهد التمیمی را تمدید می کند.

او دانش آموز دوره دبیرستان است و به همرا دختر عموی اش «نور التمیمی» اجازه نمی دهند که نظامیان اسرائیلی از محوطه خانه آنها به سوی جوانان فلسطینی تیراندازی کنند، به همین دلیل اسرائیل نور و عهد التمیمی و مادر عهد نریمان را بازداشت کرده است.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید