عضویت در خبرنامه سایت

اشتراک گذاری مطالب سایت

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedin

آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

ظرفیت‌های عظیم تبلیغاتی بدمینتون آبادان

به گزارش دانش تبلیغات رئیس هیئت بدمینتون آبادان گفت: این هیئت برای شرکت‌های خصوصی و ادارات آبادان و خرمشهر، طرح‌های ویژه‌ای دارد.

محمود نواصر رئیس هیئت بدمینتون آبادان اظهار کرد: در گذشته شرکت‌های خصوصی و یا ادارات که به عنوان اسپانسر در کنار یک رشته ورزشی حضور پیدا می‌کردند و یا قصد تیمداری داشتند، ابتدا تعداد ورزشکار آن رشته را بررسی می‌کردند و متاسفانه برخی از آنها تاکنون نیز چنین نگاهی دارند، که کاملا غلط است.

وی با اشاره به توانمندی‌های تبلیغاتی هیئت بدمینتون آبادان، افزود: این هیئت در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات مُدرن از جدیدترین روش‌ها استفاده می‌کند تا جایی که سرپرست اداره ورزش و جوانان آبادان صراحتا اعلام کرد، نوآوری و خلاقیت از ویژگی‌های هیئت بدمینتون آبادان است.

رئیس هیئت بدمینتون آبادان تاکید کرد: حجم زیادی از اخبار ورزشی رسانه‌های پر مخاطب در جنوب استان خوزستان به ورزش بدمینتون اختصاص دارند و خود این موضوع نشان دهنده پوشش گسترده و در واقع حجم بالای مخاطبین است که یک فضای ایده‌آل تبلیغاتی برای ادارات و یا شرکت‌های دولتی به شمار می‌رود.

نواصر با براز امیدواری عنوان کرد : استفاده از روش‌های تبلیغاتی مدرن و گسترده، حجم بالای اخبار در رسانه‌های پر مخاطب همچون خبرگزاری‌ها و حضور ورزشکاران توانمند در سطح کشوری فقط بخشی از ظرفیت‌های عظیم تبلیغاتی هیئت بدمینتون آبادان است.

وی در ادامه بدمینتون را یک ورزش ارزان ، جذاب و گپرطرفدار معرفی کرد و افزود : شرکت‌هایی که قصد دارند از این ظرفیت ویژه استفاده کنند و اسپانسر باشند و یا تیمداری کنند و همچنین اداراتی که می‌خواهند برای کارمندان خود تیم تشکیل دهند، می‌توانند از طریق شماره تماس «09199539013» اقدام کنند.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید