عضویت در خبرنامه سایت

اشتراک گذاری مطالب سایت

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedin

آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

تبلیغات داربستی شهر بیرجند حذف می شود

به گزارش دانش تبلیغات و به نقل از روابط عمومی شهرداری بیرجند، محمدعلی جاوید اظهار کرد: یکی از نابسامانی های شهری در شهر بیرجند، وضعیت نامناسب تبلیغات شهری است که مشکلات عدیده ای برای منظر شهر و همچنین شهروندان ایجاد کرده است.

وی از دیگر مشکلات نصب بنرهای متعدد در سطح شهر را مشکلات ترافیکی، ایجاد مشکل برای عابران پیاده و نازیبایی های بصری عنوان و بیان کرد: با اجرای این سازه ها شاهد چهره جدیدی از تبلیغات مناسبتی در سطح شهر خواهیم بود و تقاطع ها و حاشیه میادین از آشفتگی خارج خواهد شد.

شهردار بیرجند با بیان اینکه قرار است سازه های بخش تبلیغات محیطی را از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار کنیم، اظهار داشت: این سازه ها به صورت استندهای سه در چهار در سطح شهر صرفا جهت استفاده مناسبت های فرهنگی در نقاط مختلف شهر نصب می شوند و هیچگونه بهره برداری تجاری ندارند.

وی عنوان کرد: در ساخت این سازه ها از توان داخلی شهرداری استفاده شده و مصالح آن نیز آهن آلات بازیافتی بوده که باعث صرفه جویی ۲۵۰ میلیون ریالی شده است.

وی خواستار همکاری شهروندان و دستگاه های اجرایی در اجرای این پروژه و خودداری از نصب خودسرانه بنر برای داشتن شهری زیباتر شد و اضافه کرد: با تکمیل این طرح تمامی سازه های داربستی جمع آوری خواهد شد و ادارات و ارگان هایی که تصمیم به نصب تبلیغات مناسبتی داشته باشند صرفاً می توانند از این سازه ها استفاده کنند و ضروری است هماهنگی لازم با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به عمل آورند.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید