عضویت در خبرنامه سایت

اشتراک گذاری مطالب سایت

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedin

آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

بستنی میهن برند برتر 2017 شناخته شد

مجله فوربز ، برترین مجله اقتصادی دنیا هر ساله برترین برند ها را اعلام می کند این مجله بر طبق آخرین تحقیقات خود 15 برند برتر بستنی دنیا را فهرست بندی کرد که بستنی میهن از میان تعداد بیشمار برند های گوناگون توانست جایگاه دهم را به دست آورد این در حالیست که رتبه های 1 تا 9 را بزرگ ترین برند های بستنی اروپا و آمریکا از آن خود کردند. فوربز اعلام کرد بستنی میهن با توجه به محصولات کاملا ایرانی خود ، برترین برند بستنی خاور میانه است .

بعد از کسب این افتخار بر آن شدیم که تاریخچه ای از قدیمی ترین برند بستنی ایران را برای شما عزیزان عنوان کنیم شاید کمتر کسی فکر میکرد که برادران پایداری که از فروش بستنی در خیابان با یک چرخ بستنی سیار کار خودشان را آغاز کردند روزی بتوانند بزرگترین و برترین کارخانه بستنی خاور میانه را تاسیس کنند . برادران پایداری سنگ بنای کاخانجات میهن را درسال ۱۳۵۳در منطقه اسلامهشر و با تولید انواع بستنی های شیری و میوه ای پایه گذاشتند ، دورانی که به جز یک کارخانه بستنی سازی در ایران کارخانه دیگری وجود نداشت و بخش مهمی از بستنی های کشور وارداتی بود. نکته که باعث شد برادران پایداری به خصوص ایوب به فکر راه اندازی کارخانه بستنی سازی بیفتند و تلاش کنند با نوآوری در تولید بستنی و تنوع در محصولات ، بازار داخلی را متحول کنند .

برادران پایداری در سال 1353 توانستند هسته اولیه بستنی میهن را پایه گذاری کنند. میهن کوچک سال‌های ۵۰، امروز به مجموعه‌ای عظیم ، با حدود 14000 پرسنل ، تبدیل شده است و نه تنها سراسر میهن پهناور ایران را درنوردیده، بلکه ورود به عرصه‌ی بازارهای جهانی را در برنامه‌ی خود قرار داده است. تولیدات میهن در حال حاضر شامل لبنیات ( پنیر، شیر و خامه) و انواع بستنی است، که علاوه بر پوشش بازار داخلی به کشورهای عراق، کویت، امارات متحده‌ی عربی و جمهوری آذربایجان و صادر می‌شود

 

 

10531516456078320821

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید